Lietuvos tinklininkės Kinijoje finišavo ketvirtos, bet su solidžiu reitingo taškų kraičiu

Kinijoje pasibaigusiame „Beach Pro Tour Challenge“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre lietuvės Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė užėmė ketvirtąją vietą.
Ainė Raupelytė ir Monika Paulikienė
Ainė Raupelytė ir Monika Paulikienė / „Volleyball World“ nuotr.

Už šią poziciją mūsiškėms atiteko 680 pasaulio reitingo taškų, leisiančių pasigerinti pozicijas olimpiniame reitinge.

Ketvirtą sykį tokio lygio turnyro pusfinalyje žaidusios Lietuvos paplūdimio tinklininkės kovoje dėl vietos finale 0-2 (19:21, 15:21) nusileido vėliau čempionėmis tapusioms vokietėms Sandrai Ittlinger ir Karlai Borger.

Šias vokietes lietuvės buvo nugalėjusios prieš mėnesį Brazilijoje vykusiame analogiškame turnyre, kur kol kas vienintelį sykį pavyko iškovoti bronzos medalius.

Rungtynėse dėl bronzos Kinijoje M.Paulikienė ir A.Raupelytė 0-2 (16:21, 16:21) pralaimėjo ispanėms Danielai Alvarez ir Taniai Moreno.

„Volleyball World“ nuotr./Ainė Raupelytė ir Monika Paulikienė

Dar nepridėjus šio turnyro rezultatų, olimpiniame reitinge M.Paulikienė ir A.Raupelytė užima 17-ą vietą, o vietas Paryžiaus olimpinėse žaidynėse pagal reitingą gaus 18 porų.

Kaip jau skelbėme, vyrų turnyre Patrikas Stankevičius ir Audrius Knašas užėmė devintąją vietą.

Bendrą turnyro Kinijoje prizų fondą sudaro 150 tūkst. JAV dolerių.

Kitą savaitę šios abi Lietuvos poros dalyvaus „Elite16“ serijos turnyre Brazilijoje.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas